Maak kennis met ons team

Achraf Mokhtari
Junior Assistent Accountant
achraf@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Agnetha Janssen (AA)
Manager Accountancy
agnetha@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Anhino Nguyen
Relatiebeheerder Samenstelpraktijk
anhino@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Ard Veenvliet (RA)
Partner | Accountant
ard@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Arjan de Groot
Hoofd Aangiftepraktijk
arjan@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Carolijn Smit (RA)
Director | Accountant
carolijn@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Floris Klijn
Junior Assistent Accountant
floris@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Gaby Klijn
Assistent Accountant
gaby@vfa.nl
+31 (0) 30 2084100

Guusje Smit
Assistent Accountant
guusje@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Hanna de Groot
Assistent Accountant Samenstelpraktijk
hanna@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Jan-Marc van Beusekom
Partner | Fiscalist
janmarc@vfsa.nl
+31 (0) 6 42800839

Joeri Heeres
Controleleider Accountancy
joeri@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Jos van Bavel
Partner | Fiscalist
jos@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

José van Ark
Senior Assistent Accountant Controlepraktijk
jose@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Judith de Ranitz
Partner | Fiscalist
judith@vfsa.nl
+31 (0)6 53148067

Lianne Gouweleeuw
Manager Accountancy
lianne@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Linda Rommers (RA)
Manager Controlepraktijk
linda@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Marjolein Dammers
Office Manager
marjolein@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Mark van Dalen
Controleleider Accountancy
mark@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Necati Gülec
Assistent Accountant
necati@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Niels Edgar
Assistent Accountant
niels@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Timo van Eeden (RA)
Partner | Accountant
timo@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100

Wouter van Lookeren Campagne (AA)
Teamleider Accountancy
wouter@vfsa.nl
+31 (0) 30 2084100